فالوور های غیرواقعی اینستاگرام در خطر جدی حذف شدن


اینستاگرام یک رسانه اجتماعی است، بنابراین برای کسب درآمد باید مخاطب را تا زمانی که می تواند در برنامه خود نگه دارد. اینستاگرام چطور مخاطب را در پیج خود نگه می دارد؟اینستاگرام این کار را نمی کند، بلکه ما انجامش می دهیم. اینستاگرام نسبت به اکانت هایی که احتمال زیادی برای درگیرکردن فالوورهایشان را دارند، توجه بیشتری نشان می دهد.

اینستاگرام یک رسانه اجتماعی است، بنابراین برای کسب درآمد باید مخاطب را تا زمانی که می تواند در برنامه خود نگه دارد.
اینستاگرام چطور مخاطب را در پیج خود نگه می دارد؟ اینستاگرام این کار را نمی کند، بلکه ما انجامش می دهیم. اینستاگرام نسبت به اکانت هایی که احتمال زیادی برای درگیرکردن فالوورهایشان را دارند، توجه بیشتری نشان می دهد.

به بیان ساده تر، اگر فالوورهای شما،  تا مدتی در پیج شما فعالیتی نکرده و حتی پست های شما را نبینند، به صورت اتوماتیک توسط اینستاگرام از لیست فالوورهای شما حذف خواهند شد!!!!

چند راه ساده برای نگه داشتن مخاطب:

 • _ ارسال عکس و ویدیو
 • _ پست استوری
 • _ لایو اینستاگرام
 • _ شبکه IGTV
 • _ پاسخ به دایرکت
 • _ پاسخ به نظرات

اگر این کارها را بیشترانجام دهید، شانس شما در اینستاگرام افزایش می یابد. سوال واقعی اینجاست:

چقدر این کارها را انجام می دهید؟

زمان بیشتری را برای طراحی پست های خود به کار ببرید تا کاربران با شما بیشتر ارتباط بگیرند، در این صورت اینستاگرام نیز به شما بیشتر علاقه مند می شود. سعی کنید اکثر موارد بالا را هر روز انجام دهید. در غیراین صورت رشدخوبی نخواهید داشت.

حالا که الگوریتم کلی اینستاگرام را فهمیدید، برای رشد اینستاگرام از روش های زیراستفاده کنیم:

 1. وقتی پستی ارسال می کنید، ۶۰ دقیقه اول زمان حیاتی شماست. در این زمان هرتعداد لایک و کامنت بیشتری بگیرید بهتر است، و البته پاسخ به کامنت ها نیز در این زمان صورت بگیرد.
 2. کپشن و یا لوکیشن پست خود را تا ۲۴ ساعت ادیت نکنید. این کار شانس شما را در دیده شدن پست ها کاهش می دهد.
 3. پست خود را پاک نکنید تا دوباره ارسال کنید. این کار نیز تاثیر منفی دارد.
 4. اگر چه تا ۳۰ هشتگ مجاز به استفاده هستید، اما ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان اسپم شناسایی کند. از یک هشتگ برای چندین بار استفاده نکنید. ممکن است اینستاگرام فکر کند شما ربات هستید و اسپم شوید.
 5. بهتر است هشتگ های خود را در کامنت نگذارید. این کار ممکن است موجب اسپم شدن شود.
 6.  پست بیشتر برای افزایش فالوور. اگر شما یک پست بگذارید و اینستاگرام آن را به ده درصد فالوورها نشان دهد، پس اگر دو پست بگذارید، ده درصد دیگر تعامل شما با آنها بیشتر شده. وقتی افراد بیشتری با پیج شما تعامل داشته باشند، اینستاگرام متوجه می شود، بنابراین پست های شما را بیشتر نشان می دهد.
 7.  تگ جغرافیایی محبوب. حقیقت غم انگیز این است که اینستاگرام به فالوورهای بیشتری پست شما را نشان می دهد، اگر تگ جغرافیایی، مقصد محبوبی باشد. در واقع مکان هایی که گردشگران زیادی را جذب کند و یا درحال توسعه باشد.

راه دیگری که باعث بهبود رتبه بندی شما در اینستاگرام می شود، استفاده از امکانات جدیدتر اینستاگرام است. امکاناتی مثل استوری نظرسنجی،  استفاده از IGTV، دنبال کردن هشتگ ها و سایر امکانات اینستاگرام است.

تمام الگوریتم هایی که اینستاگرام طراحی کرده برای این است تا تعامل و دوستی با مخاطب افزایش یابد.

مَستِرفالو – اولین سامانه هوشمند جذب مخاطب در اینستاگرام


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *