میتونی پول در بیاری ... اگر یکم فعال باشی

 خرده فروشی به معنای فروش کالا به کاربران نهایی، نه برای فروش مجدد،‌ بلکه برای استفاده و مصرف توسط خریدار است. خرده فروشی شامل فروش مستقیم از یک نقطه‌ی خرید به یک مشتری است که قصد استفاده از محصول را دارد.شرکت مستر فالو به مشتریان خود این قابلیت را داده است تا بتوانند با فروش و تبلیغات محصولات مجازی شرکت برای خود کسب درآمد کنند.

هر کاربر میتواند با فروش هر محصول مجازی توسط مشتری معرفی شده (ارایه کد معرف یا لینک معرف خود به مشتری) 20% از قیمت تعریف شده محصول را به عنوان حق معرف مستقیم یا دایرکت سل دریافت کند. 

 

راهنمای کامل در اینجا

 بازاریابی محتوا در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و به اشتراک‌گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می شود میگویند.بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده‌است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند.

شما با معرفی لینک سایت های اسپانسر زیر در شبکه های اجتماعی خود یا در سایت و وبلاگ خود میتوانید کسب درآمد کنید هر 100 ارجاع ورودی روی سایت های اسپانسر 10 هزار تومان حق بازاریابی محتوا دریافت میکنید،توجه داشته باشید هر آی پی فقط یک بار در سیستم محاسبه میشود، همچنین شما با چسباندن عبارت ( =ref&? ) میتوانید دسترسی به یک لینک داخلی سایت های اسپانسر دهید مثلا یک مقاله مفید در وبلاگ سایت های اسپانسر را توسط پیج اینستاگرام خود تبلیغ کنید و از این طریق علاوه بر محتوا سازی برای خود درآمد زایی هم میکنید. 

راهنمای کامل در اینجا

در این حالت در صورتی که شما توانایی جذب قرارداد های همکاری با مجموعه های مرتبط را دارا می باشید، 5 درصد از مبلغ قرارداد به شما پرداخت خواهد شد. 

تیم مسترفالو تصمیم گرفته است به ازاء هر کاربری که ، توسط پشتیبان جذب شده و تراکنش انجام دهد، 30 درصد مبلغ تراکنش را به صورت دائمی به پشتیبان پرداخت کند.

که این مقدار، از درصد دریافتی بازاریابان ما نیز بیشتر است.

?شما میتوانید با ارسال لینک معرفی اختصاصی خود در مسترفالو، برای کاربر، او را ترغیب به ثبت نام و تست سیستم نمائید. و درصد پاداش 30 درصدی را نیز دریافت نمائید.

ما برای پشتیانان متقاضی، امکان دسترسی به سامانه پشتیبانی را باز می کنیم .
✅(لازم به ذکره که در سامانه پشتیبانی ، شما میتوانید کاربران بازدید کننده از وبسایت رو مشاهده کرده و قبل از اینکه آنها سوالی داشته باشند، شما گفتگو را با آنها شروع کنید. )

پشتیبان محترم می توانند با کاربرانی که وارد وبسایت شده اقدام به شروع گفتگو کرده و آنها را در مورد سیستم توجیح کرده و آنها را به سمت ثبت نام در سیستم و خرید پکیج و ... ترغیب نمایند.

 

برای شروع مراحل زیر را طی نمائید (البته قبل از آن با آی دی @alamoda1  در تلگرام ارتباط برقرار نمائید):

1- آدرس وبسایت وارد بشید و بفرمائید زمینه کاری ما چیه و کلا داریم چی ارائه میدیم.


2- شما باید اول به صورت آزمایشی یک هفته (با اکانت رایگان) مانند یک کاربر سایت، با سیستم کار کنید تا ببینیم شما چقدر سیستم ما رو درک می کنید. و چقدر بازدهی دریافت میکنید.
بعدش ببررسی میشه و انتخاب میکنیم.
.
3- فعالیت به صورت درصدی به مدت یک ماه در سیستم پشتیبانی (دریافت بر اساس مشتری جذب کرده به مقدار 30 درصد مبلغ تراکنش مشتری)

(لازم به ذکره که در سامانه پشتیبانی ، شما میتوانید کاربران بازدید کننده از وبسایت رو مشاهده کرده و قبل از اینکه آنها سوالی داشته باشند، شما گفتگو را با آنها شروع کنید. )


⚠️⚠️آخر اسم پروفایلتون در سایت بزنید " - پشتیبانی "

در صورتی که پیجی با فالوور بالا دارید، می توانیم همکاری مشترکی در زمینه انتشار پست های تبلیغاتی داشته باشیم. حداقل فالوور مورد قبول برای مشارکت در تبلیغات، 15000 عدد می باشد.

کارشناسان ما پس از بررسی پیج شما و اطمینان از واقعی بودن فالوور های شما، با شما تماس گرفته و در مورد عقد قرارداد های لازم مکالمه خواهند داشت. 

 

در صوتی که قصد ایجاد وبسایت و یا دریافت پنل با امکانات کامل مسترفالو را دارید، ما میتوانیم کمکتان کنیم. 

راهنمای کامل در اینجا